سوالی دارید؟ تماس بگیرید!
شنبه - چهارشنبه - 9:00 - 18:00
ساعات کاری دفتر
+98 21 91090987
تلفن تماس
تهران، طرشت، تقاطع بلوار صالحی و اکبری
برج فناوری طرشت، واحد ۶۱۱
Domain

هر نام از دو قسمت تشكيل شده است که با نقطه از يكديگر جدا می‌شوند قسمت اول که قسمت اصلی نام بوده و می‌تواند نام شرکت يا نام محصول و يا هر نام دلخواه ديگر (به شرط آنکه قبلا توسط شخص ديگري ثبت نشده باشد) باشد و قسمت دوم که شناسه نام يا پسوند می‌باشد با توجه به نوع فعالیت سايت می‌توان آنرا انتخاب نمود.

دامنه، برند شما در فضای مجازی است. شما در اینترنت با نام دامنه خود شناخته خواهید شد و هر بازدید کننده با استفاده از نام دامنه شما می‌تواند وب سایت شما را مشاهده کند. این دامنه می تواند برای یک شخص، شرکت یا سازمان بکار رود. شما برای استفاده از نام دامنه دلخواه خود می‌بایست ابتدا آنرا برای مدت مشخصی ثبت کنید. پس از اینکه دامنه به نام شما ثبت شد، در طول مدت دوره ثبت، امکان استفاده از آن تنها برای شما امکان پذیر خواهد بود.

انتخاب یک نام عالی کوتاه مناسب فعالیت شما برای ثبت دامنه.

ویژگی های خدمات دامنه
در خدمات وب آمستریدا خدمات مشروحه ذیل جهت دامنه ارائه می گردد.
1
ثبت دامنه به نام خریدار
2
پشتیبانی حرفه ای ۲۴ ساعته
3
سرویس URL Forwarding رایگان
4
ایجاد Name Server اختصاصی رایگان
5
مالکیت حقوقی ۱۰۰% دامنه
6
مدیریت DNS رایگان
7
سرویس Frame Forwarding رایگان
8
قابلیت Lock/Unlock رایگان
9
کنترل پنل اختصاصی دامنه
10
دامنه Parking Page رایگان
11
سرویس Email Forwarding رایگان

انتخاب یک نام عالی برای ثبت دامنه

اولین گام برای حضور در اینترنت ثبت یک نام (Domain – دامنه) در اینترنت است. این امکان برای مدت یک سال تا ده سال وجود دارد. این نام منحصر به فرد (Domain – دامنه) ، که به عنوان هویت مجازی (اینترنتی) شخص یا شرکت تلقی می گردد در بانک اطلاعاتی سازمان جهانی اینترنیک ثبت می گردد و حق مالکیت، تمدید، تغییر مشخصات و انتقال آن متعلق به دارنده آن خواهد بود. نام سایت اینترنتی (Domain – دامنه) نه تنها آدرس تجارت شما در دنیای الکترونیکی است بلکه هویت مجازی شما در دنیای اینترنت و نامی است که مشتریان شما، تجارت شما را به این نام می شناسند. همچنین بخشی از پست الکترونیکی (Email) شما نیز خواهد بود. لذا انتخاب نام سایت اینترنتی (Domain – دامنه) فراتر از انتخاب نامی ساده برای تجارت است. در انتخاب نام اینترنتی نکات زیر را به یاد داشته باشید

• نامی (Domain – دامنه) را انتخاب کنید که براحتی در ذهن بماند. نامی (Domain – دامنه) مانند ebay.com راحت تر از bookonline.com در ذهن میماند.

• نام انتخابی (Domain – دامنه) شما می بایست نوع تجارت شما را بیان نماید.

• سعی کنید نام انتخابی شما (Domain – دامنه) بدون پیچیدگی و براحتی توصیفی از نوع تجارت شما داشته باشد. اگر سایت اینترنتی تان در رابطه با تجارت موجود شما است سعی کنید نام اینترنتی (Domain – دامنه) انتخابی، متناسب با نام تجاری شما باشد.

• سعی کنید نام انتخابی (Domain – دامنه) کوتاه و ساده باشد. بهترین نام اینترنتی (Domain – دامنه) نامی است که مشتریان آن فقط با یک بار دیدن و یا شنیدن به خاطر بسپارند و بتوانند به درستی آن را در مرورگر (browser) خود بنویسند.

• در بسیاری موارد ثبت نام های (Domain – دامنه) مشابه نام انتخابی می تواند این اطمینان را ایجاد کند که مشتریانی را که بخشی از نام سایت (Domain – دامنه) را از یاد برده اند، از دست نمی دهید.

logo-h110.png
ما افتخار می‌کنیم برای تمام مردم دنیا می‌توانیم خدمات مناسبی را ارائه کنیم.

logo-samandehi

logo-samandehi

logo-pasargad
logo-saman
logo-behpardakhtmellat
logo-parsiyan
logo-digitalpayments
logo-saman
logo-saman
© Copyright 2024 Amesterida LLC. All Rights Reserved.

جستجو